Hľadať
show

o nás

Vitajte na našich stránkach. Dovoľte nám stručne predstaviť našu firmu.

Spoločnosť Interlink s.r.o. vznikla v r. 1993. Sídli vo svojej budove v Martine, v mestskej časti Ľadoveň. Od svojho vzniku sa zaoberala veľkoobchodnou činnosťou, vrátane dodávok pre výrobcov stavebných a poľnohospodárskych strojov v SR. Firma bola od svojich začiatkov aktívna aj v oblasti exportu. Medzi hlavné komodity patrili a aj patria rôzne komponenty stavebných strojov, nákladných a osobných motorových vozidiel, prevažne z oblasti auto - elektro.

Tak, ako sa vyvíjal trh, tak sme postupne aktualizovali sortiment a orientáciu spoločnosti. Nosným programom sa stali v oblasti stavebnej techniky a úžitkových vozidiel ich osvetlenie, štartéry a alternátory vrátane ich ND, rôzne iné komponenty týchto mechanizmov a vozidiel a niektoré prvky výbavy. Štartéry a alternátory vrátane ND dodávame aj na osobné vozidlá.

Od roku 2005 máme Odborom kodifikácie Úradu pre obrannú štandardizáciu, kodifikáciu a štátne overovanie kvality vystavený Certifikát o pridelení kódu dodávateľa NCAGE (pre NATO), číslo NCAGE 4080M.

V súčasnosti máme obchodné aktivity na celom území SR a čiastočne aj ČR. Máme viac ako  850 obchodných partnerov.

Naši dodávatelia sú z krajín EU: SR, Poľsko, Maďarsko, Česká republika, Taliansko, Nemecko, Veľká Británia. Ich zloženie máme nastavené tak, že náš zákazník si môže vybrať medzi vysokou, aj alternatívnou kvalitou, s primeraným cenovým zohľadnením týchto rozdielov, ale za poskytnutia maximálnej záručnej doby.

Inovácia nášho sortimentu a jeho neustála aktualizácia je stálou súčasťou našich aktivít. V prípade, že na našich stránkach nenájdete to, čo potrebujete, kontaktujte nás a naši obchodní manažéri Vám spracujú konkrétnu ponuku.

Interlink s.r.o.

 
Załączone pliki

Newsletter

Obľúbené vyhľadávania

Tento web používa cookies. Viac informácií. [SÚHLASÍM]